سوالات متداول

دوره آموزشی سیاستگذاری عمومی اجرایی شما با چه مجوزی ارایه می شود؟
این دوره در مرکز آموزشهای کاربردی دانشکدگان مدیریت به شماره مجوز 21656-638135 از مرکز آموزشهای آزاد کاربردی دانشگاه تهران اجرا می گردد.
گواهینامه دوره به چه شکل قابل ترجمه اند؟
گواهی نامه ی دوره به صورت دو زبانه فارسی و انگلیسی صادر می گردد ، با اینحال دانش پذیر می تواند آن را در دارالترجمه رسمی، ترجمه و به مهر رسمی دادگستری ممهور نماید.
آيا امكان ثبت‌نام و آموزش به‌صورت غير حضوري وجود دارد؟
دانش پذیرانی که از استانها مراجعه نمایند و یا امکان حضور در جلسات حضوری را نداشته باشند می توانند فیلم ضبط شده جلسات را در وب سایت دوره بصورت آف لاین ملاحظه نمایند و در امتحانات مربوطه شرکت کنند.
گواهینامه دوره در چه شرایطی به فرد اعطا می شود ؟
در صورت حضور منظم و شرکت در فعالیت های کلاسی و گذراندن موفق امتحان جامع در پایان دوره و گرفتن نمره قبولی در کار پژوهشی از استاد منتخب با تایید نمره توسط کمیته پژوهشی دوره، گواهینامه بصورت حضوری اعطا میشود.
ارزشیابی مدرسین دوره چگونه انجام می شود ؟
مدرسین دوره از اساتید مجرب و برجسته و با دقت انتخاب میشوند و توسط دانش پذیران با فرم ارزشیابی در پایان هر کلاس ارزشیابی می شوند.
دوره ها معمولا در چه ساعات و زمان هایی از هفته برگزار می گردند ؟
همه جلسات در روزهای پنج شنبه (غیز از تعطیلات رسمی) برگزار خواهد گردید
جهت ثبت نام در دوره چه مدارکی لازم است و به چه نحوی باید ثبت نام نمود ؟
ثبت نام شوندگان می بایست حداقل دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای یا PhD و یا مدرک آموزشهای کاربردی MBA, MPH باشند.
آیا امکان برگزاری دوره در خارج از دانشگاه برای سازمان ها وجود دارد ؟ چگونه ؟
در صورت درخواست سازمانها دوره های کاربردی با مباحث مورد لزوم سازمانها در سیاستگذاری عمومی یا بنگاهی و سازمانی طراحی و ارائه می گردد.
نحوه اطلاع رسانی برای شروع دوره ، تغییر در دوره و سایر موارد مربوط به دوره چگونه است ؟
شروع دوره از اول مرداد ماه 1402 خواهد بود. تمامی خدمات آموزشی به دانش پذیران از طریق ثبت نام در وبسایت دوره به نشانی www.ibipublicpolicy.com و بازکردن اکانت از طریق سیستم آموزشی خواهد بود. از طریق این سیستم دانش پذیران در جریان کلیه اطلاعیه ها و رویدادها و یادآوری ها و اخبار مرتبط خواهند بود.
مدرسین دوره چه کسانی هستند؟
مدرسین دوره از بین اساتید صاحب نام کشور در ساحت های علمی مختلف مرتبط با حوزه سیاستگذاری عمومی از داخل و خارج کشور انتخاب میگردند.
دانش پذیران دوره چه کسانی هستند ؟
دانش پذیران این دوره از بین مدیران ارشد و میانی معرفی شده توسط همه دستگاههای کشور یا با مراجعه و ثبت نام انفرادی بعد از شرکت و قبولی در مصاحبه ورودی انتخاب می گردند.
نحوه پرداخت شهریه دوره به چه نحوی است ؟
شهریه دوره آموزشی مورد قرارداد برای هر دانش ¬پذیر معادل 600.000.000 ريال بوده که ترجیحا توسط دانش ¬پذیر یا سازمان معر فی کننده به طور کامل، در ابتدای دوره واریز می گردد.در صورتیکه دانش پذیران، متقاضی پرداخت اقساطی باشند، (ثبت نام منفرد / گروهی) موظف خواهند بود که ضمن پرداخت 300،000،000 ریال در زمان ثبت نام با ارائه رسید پرداخت، مابقی شهریه را با ارایه چک صیادی بنام داوطلب / سازمان مربوطه به مبلغ 300،000،000 ریال به فاصله سه ماه پس از تاریخ پرداخت اول، در وجه کارگزار دوره، پرداخت نمایند. دانش پذیران موظفند اسناد پرداخت شهریه دوره را در همان زمان ثبت نام به متصدی ثبت نام دوره در دانشکده ارائه نمایند. شایان ذکر است که ارائه گواهی اتمام دوره منوط به واریز تعهدات مالی و تسویه حساب کامل می ‎باشد.
نحوه ثبت نام چگونه است؟
متقاضیان ابتدا از طریق ایمیل bipublicpolicyprocess@gmail.com , و یا شماره تلفن 09183687153  و یا از طریق وب سایت و با ارسال مدارک مورد لزوم:
  • پرداخت 5,000،000 ریال از طریق ارسال رسید مربوطه در حساب کاریری
  • تصویر صفحه اول شناسنامه/ پاسپورت،
  • تصویر کارت ملی/ویزا
  • تصویر اخرین مدرک تحصیلی
  • فایل عکس پرسنلی
  • رزومه به زبان فارسی یا انگلیسی
  • سند معتبر مبنی برسابقه پست مدیریت
ثبت نام اولیه را انجام داده و به لیست مصاحبه شوندگان وارد میگردندو متعاقبا تاریخ و زمان مصاحبه و رسید پرداخت با ایمیل دریافت می نمایند.دانش پذیرانی که در مصاحبه ورود دوره پذیرفته شوند برای ثبت نام نهایی پیرو تماس تیم اجرایی جهت تکمیل فرایند ثبت نام به محل ثبت نام مراجعه خواهند نمود.
آيا به دانش پذیران تخفيف داده مي‌شود؟
تخفیف وجوه پرداختی برای گروه های ثبت نامی و افراد شامل شرایط در شروع دوره بر مبنای مصوبه شورای آموزشی دانشگاه تهران اعمال میگردد. تخفیف ارایه شده قابل جمع نخواهد بود. • پرداخت نقدی کامل شامل 5% تخفیف خواهد بود. • ثبت نام گروهی با حداقل ده نفر دانش پذیر پذیرفته شده در مصاحبه شامل 5% تخفیف خواهد بود. • داوطلبان از خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان شامل 5% تخفیف خواهند بود. • کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان واجد شرایط دانشگاه تهران مطابق قوانین دانشگاه شامل 5% تخفیف خواهند بود.

اگر سوالات دیگری دارید لطفا با تیم اجرایی تماس بگیرید.

دوره سیاستگذاری عمومی اجرایی برای سیاستگذاران

دوره های تخصصی

به کمک نیاز دارید؟

کپی رایت 2023, سیاستگذاری عمومی. تمامی حقوق سایت محفوظ است.