این دوره آموزشی DBA ( 350 ساعته ) شامل 3 فصل آموزشی می باشد

این دوره آموزشی DBA (  350  ساعته ) شامل 3 فصل آموزشی سه ماهه (اول، دوم و سوم) با 260 ساعت آموزش حضوری و یک فصل90 ساعته مطالعه آزاد برای تحقیق و ارایه پروژه زیر نظر یکی از اساتید دوره (به انتخاب دانش پذیر از مجموعه مدرسین و با تایید کتبی بورد آموزشی دوره) در مدت یک سال برگزار می گردد. هرفصل به صورت پودمانی(ماجولار)، طراحی گردیده به صورتی که فصل اول شامل 2 پودمان، فصل دوم شامل 3 پودمان و فصل سوم نیز شامل 4 پودمان، می باشد که برای تسریع روند یادگیری شما شامل فعالیت های آموزشی و تعاملی متنوع می باشد.
 
  • به صورت هفتگی از طریق فرم و مشارکت در مباحث گروه های کوچک، در مسیر یک یادگیری تعاملی با دیگر شرکت کنندگان، اساتید و مجریان، تبادل افکارداشته باشید.
  • لازم است هر هفته به مدت 7 الی 10 ساعت مطالعه و تمرین داشته باشید.
  • از طیف گسترده ای از محتوای تعاملی، از جمله سخنرانی های ویدئویی، اینفوگرافی ها، نظرسنجی های زنده و غیره لذت ببرید و مورد کاوی های سیاستی غنی از تجارب واقعی را تجربه کنید.
  • آنچه را که هر هفته یاد می گیرید، برای آزمون ها و ارسال های مداوم پروژه به کار گیرید، و در انتها با استفاده از مهارت ها و دانش هایی که در طول این دوره کسب کرده اید، یک کار عملی و مطالعه مورد پژوهی سیاستی محلی انجام دهید. یا سیاستی واقعی را تحلیل کنید و یا  یک سیاست تجویزی  طراحی کنید و به یک مرجع سیاستگذاری توصیه کنید.
  • دانش پذیرانی که از یک دستگاه یا سازمان برای دوره معرفی می گردند میتوانند یک پروژه بزرگ سازمان در موضوع سیاستگذاری حوزه خود را مثل قطعات یک پازل در بین خود به پروژه های کوچکتر تقسیم کنند و به عنوان پروژه مطالعاتی خود با اساتید دوره انجام دهند و در نهایت با صلاحدید مدیریت ارشد سازمان خود انها را در قالب پروژه بزرگ در طراحی سیاست های جامع سازمان خود تجمیع نمایند. (از مجموعه پیشنهادات مدیران شرکت توانیر وزارت نیرو) 
ارسال شده در
دوره ها

دوره آموزشی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره سیاستگذاری عمومی اجرایی برای سیاستگذاران

دوره های تخصصی

به کمک نیاز دارید؟

کپی رایت 2023, سیاستگذاری عمومی. تمامی حقوق سایت محفوظ است.